Štampa 

Ragbi savez Beograda u skladu sa mogućnostima pruža podršku klubovima u organizaciji turnira i podstiče učešće ekipa članica saveza na međunarodnim takmičenjima u inostranstvu.
Prethodnih godina pomogli smo:

Međunarodni ragbi turnir Singidunum 2010

Učesnici:
1.    RK Singidunum
2.    KBRK
3.    RK Rudar (BiH)
4.    Sports Club Association Tatucu Giroc Chisoda (Rumunija)
5.    Sports Club ,,Bega”(Rumunija)
6.    Iron fortress RUFC

Belgradesevens 2010

Konačan plasman:
1.    RK Pobednik MOZZART 1
2. KBRK
3. Reprezentacija Beograda
4. RK Kruševac
5. RK Pobednik MOZZART 2
6. RK Vojvodina

Međunarodni ragbi turnir Singidunum 2011

Učesnici:
1.    RFC Winchester (Engleska)
2.    RK Doverie (Rusija)
3.    Reprezentacija Srbije
4.    RK Zelenograd (Rusija)
5.    RK Rudar (BiH)
6.    RK Singidunum

Belgradesevens 2011

Konačan plasman:
1. Omladinska Reprezentacija Beograda  
2. KBRK
3. KBRK Veterani  
4. RK Kruševac
5. RK Sarajevo (BIH)
6. RK Gladijatori Derventa(BIH)
7. IRON FORTRESS RUFC Smederevo
8. RK Vojvodina Novi Sad

MOZZART Beogradski Pobednik 2012

Učesnici:
1. RK Pobednik MOZZART
2. BRK
3. RK Partizan
4. Gladiatori Derventa (BiH)
5. George Hariots (Škotska)
6. Lugano 7’s (Švajcarska)
7. Reprezentacija Austrije (Austrija)
8. Reprezentacija Zagreba (Hrvatska)
9. CS Navodarii Constanta (Rumunija)

Zimska liga 2012

Učesnici:
1.    RK Iron Fortress.
2.    RK Partizan
3.    BRK
4.    RK Pobednik Mozzart
5.    RK Singidunum


MOZZART Beogradski Pobednik 2013

Konačan plasman:
1.Srbija 7s
2.    Rudar (BiH)
3.    Pobednik MOZZART
4.    Montenegro7s (Crna Gora)
5.    Gladijatori (BiH)
6.    Partizan
7.    Barbarians

Zimska liga 2013

Učesnici:
1.    RK Iron Fortress.
2.    RK Partizan
3.    BRK
4.    RK Pobednik Mozzart
5.    Vojvodina

Brno Dragon cup 2013 (Češka)

Konačan poredak Kadeta:
1. Colmar Grancuska
2. Mountield Ricany
3. Slavia Prag
4. Pobednik MOZZART
5. Dragon Brno
6. Partizan Beograd
7. Havirov
8. Polytechnik Kiev
9. Darnitsa Kiev

Konačan poredak Pionira:
1. Mountield Ricany
2. Colmar Francuska
3. Petrovice
4. Darnitsa Kiev
5. Vyškov
6. Dragon Brno
7. Havirov
8. Polytechnik Kiev
9. Pobednik MOZZART